Här är en komplett lista på de som deltagit vid 3 deltävlingar eller fler.
* = Deltagaren måste betala licens innan deltagaren är klar för SM final
** = Deltagaren måste betala medlemsskap innan deltagarem är klar för SM final
*** = Deltagaren måste betala medlemsskap och licens innan deltagaren är klar för SM final.
DESSA BETALNINGAR SKALL VARA FÖRBUNDET TILLHANDA senast Tisdag 17/8 24.00. Hör av er till Förbundet, PM, eller maila info@bilstereoforbundet om ni anser nåt är fel, om ni betalt, om ni borde vara med på listan men ej är med etc etc.
dBdrag
Patrik Tunheden
Andreas Jansson
Sofia Eriksson
Magnus Wirman
Magnus Svensson
Mikael Rosen
Dennis Andersson
Mikael Rundblad
Sibbe brandström
Mårten Wärnström
Rikard Karlsson
Jonas Täck ***
Johan Gustavsson ***
Tomas Rasmusson
Andreas Berntsson
Halsstaviks Bildelar
Matias Hedin
Iman Nikoo ***
Stefan Sageland
Bassrace
Andreas Jansson
Stefan Sageland
Rikard Karlsson
Pontus Brenden ***
Sofia Eriksson
Rasmus malmborg ***
Magnus Svensson
Andreas Blåberg
Mårten Wärnström
Sibbe Brandström
Henrik Karlsson
Fredrik Lindberg
Jens Germundsjö
Dennis Andersson
Johan Anderssson 2
Antonio Pettersson
Alexander Keturi ***
Jonas Täck ***
Heidi Takkinen
Jimmy Lundgren
Magnus Wirman
Mattias Hedin ***
Kim skoog ***
Johan Gustavsson ***
Linnea Ängström
Jussi pettersson
ESPL
Andreas Jansson
Magnus Wirman
Sofia eriksson
Magnus Svensson
Fredrik Lindberg *
Antonio Pettersson
Johan Gustavsson ***
Mikael bjerlin
Patrik Holm ***
Iman Nikoo ***
SQ
Jussi Pettersson
Niklas Qvist (Experienced Unl.)
Niklas Qvist (Racing)
Peter Wilhelm
Henrik Johanneson
Patrik Persson
Richard persson
Ted Örtberg
Dick Gunnars
Jimmy Månsson
Marika Forsell
Mikael Bjerlin
Per Jelensek
Peter Jansson
Johan Fröding
Lars olsson(Master)
Lars olsson (MM)
Roland Karlberg
Viktor forsell
Mats Hahne
Johan Gustavsson
Gandalf Malmborn
Daniel Hedberg
Daniel Sandahl ***
Antonio Petersson (Racing)
Antonio Petersson (MM)
Patrik Skogholm (MM)
Patrik Skogholm (Adv. Unl)
Jens Germundsjö (Racing)
* = Deltagaren måste betala licens innan deltagaren är klar för SM final
** = Deltagaren måste betala medlemsskap innan deltagarem är klar för SM final
*** = Deltagaren måste betala medlemsskap och licens innan deltagaren är klar för SM final.
DESSA BETALNINGAR SKALL VARA FÖRBUNDET TILLHANDA senast Tisdag 17/8 24.00. Hör av er till Förbundet, PM, eller maila info@bilstereoforbundet om ni anser nåt är fel, om ni betalt, om ni borde vara med på listan men ej är med etc etc.
dBdrag
Patrik Tunheden
Andreas Jansson
Sofia Eriksson
Magnus Wirman
Magnus Svensson
Mikael Rosen
Dennis Andersson
Mikael Rundblad
Sibbe brandström
Mårten Wärnström
Rikard Karlsson
Jonas Täck ***
Johan Gustavsson ***
Tomas Rasmusson
Andreas Berntsson
Halsstaviks Bildelar
Matias Hedin
Iman Nikoo ***
Stefan Sageland
Bassrace
Andreas Jansson
Stefan Sageland
Rikard Karlsson
Pontus Brenden ***
Sofia Eriksson
Rasmus malmborg ***
Magnus Svensson
Andreas Blåberg
Mårten Wärnström
Sibbe Brandström
Henrik Karlsson
Fredrik Lindberg
Jens Germundsjö
Dennis Andersson
Johan Anderssson 2
Antonio Pettersson
Alexander Keturi ***
Jonas Täck ***
Heidi Takkinen
Jimmy Lundgren
Magnus Wirman
Mattias Hedin ***
Kim skoog ***
Johan Gustavsson ***
Linnea Ängström
Jussi pettersson
ESPL
Andreas Jansson
Magnus Wirman
Sofia eriksson
Magnus Svensson
Fredrik Lindberg *
Antonio Pettersson
Johan Gustavsson ***
Mikael bjerlin
Patrik Holm ***
Iman Nikoo ***
SQ
Jussi Pettersson
Niklas Qvist (Experienced Unl.)
Niklas Qvist (Racing)
Peter Wilhelm
Henrik Johanneson
Patrik Persson
Richard persson
Ted Örtberg
Dick Gunnars
Jimmy Månsson
Marika Forsell
Mikael Bjerlin
Per Jelensek
Peter Jansson
Johan Fröding
Lars olsson(Master)
Lars olsson (MM)
Roland Karlberg
Viktor forsell
Mats Hahne
Johan Gustavsson
Gandalf Malmborn
Daniel Hedberg
Daniel Sandahl ***
Antonio Petersson (Racing)
Antonio Petersson (MM)
Patrik Skogholm (MM)
Patrik Skogholm (Adv. Unl)
Jens Germundsjö (Racing)
Comment